Рятувальники нагадують про правила безпеки використання електричних та газових приладів

Рятувальники нагадують про правила безпеки використання електричних та газових приладів

Рятувальники нагадують жителям правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період.

Працівники Служби порятунку Козятинщини постійно проводять серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на запобігання виникненню надзвичайних подій, у тому числі і пожеж, травмування та загибелі людей.

Фахівці рятувальної справи під час бесід з місцевими жителями, в першу чергу, звертають увагу на такі важливі питання, як дотримання правил безпеки під час використання електричних та газових приладів, уникати перевантаження електромережі та не використовувати саморобні або несправні побутові електрообігрівачі, а купувати лише сертифіковані заводського виробництва і суворо дотримуватися правил їх експлуатації.

Під час проведення інформаційних бесід рятувальники звертаю собливу увагу на родини з дітьми: батьки щоб не залишали малечу без нагляду і завжди тримали вогненебезпечні предмети у недоступних для дітей місцях. Школярам працівники Служби порятунку нагадують наскільки важливо прислухатись до порад дорослих й завжди неухильно дотримуватися правил безпечної життєдіяльності вдома і в школі. Номером виклику Служби порятунку – «101».

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up