Рятувальники перевіряли козятинський залізничний вокзал. Що шукали?

Рятувальники перевіряли козятинський залізничний вокзал. Що шукали?
  • Козятинські рятувальники продовжують перевірки об'єктів з масовим перебуванням людей.
  • Наразі вони перевірили відокремленний підрозділ Вокзал станції Козятин АТ «Українська залізниця»

Тривають позапланові перевірки відповідно доручення Прем’єр-Міністра України та вказівки ДСНС України. І днями, козятинські рятувальники Вінниччини перевірили відокремленний підрозділ вокзал станції Козятин АТ «Українська залізниця».

Під час огляду вокзалу працівники Служби порятунку особливу увагу звертали на забезпечення та утримання засобів протипожежного захисту, вогнегасників, належне утримання шляхів евакуації, а також електробезпеку.

Детально зупинилися й на основних правилах пожежної безпеки, яких варто дотримуватися працівникам під час роботи, аби уникнути загоряння.

— Рятувальники закликали керівництво та працівників слідкувати за станом та справністю електромереж, уникати їхнього перевантаження та не вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності, а у разі виходу з приміщень не залишати їх увімкненими, — йдеться в повідомленні на сторінці у ФБ.
На завершення перевірки фахівці провели бесіду з правил протипожежної безпеки та вручили керівництву та працівникам установ листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up