Рятують життя тим, кого господарі покинули напризволяще

Рятують життя тим, кого господарі покинули напризволяще
Волонтери Наталія Пастушок (ліворуч), Наталія Менчинська, Людмила Ілієвич-Швець та ветеринар Олександр Болгарський (праворуч)
  • Громадська організація «Захист тварин «Сіромашка» опікується братами нашими меншими, які волею долі опинилися на вулиці.

  • Щодня волонтери годують безпритульних собак і котів, за потреби відвозять до ветеринара і шукають, куди прилаштувати.

  • Як це — бути волонтером і чого не вистачає у нашому місті, щоб вирішилася проблема безпритульних тварин

«Сіромашка» як громадська організація виникла у Козятині два роки тому, хоча опікуватися безпритульними тваринами волонтери почали значно раніше. Допомога чотирилапим завжди була частиною їхнього життя.

— Створили організацію, тому що думали, що якщо ми є на папері, то, можливо, нам би було легше випросити будівлю для перетримки, — розповідає Людмила Ілієвич-Швець, голова «Сіромашки». — Це неприбуткова організація, нам ніхто ніяких коштів не дає, місцева влада гроші не виділяє. Було б добре, якби вони підключилися і робили будиночки для тварин. Вчора дивилася в новинах, в Рівному, здається, комунальне підприємство по всьому місту поставило будиночки для тварин. Це ж не проблема.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up