Самгородоцька школа-інтернат отримає бібліотеку «Слухати серцем»

Самгородоцька школа-інтернат отримає бібліотеку «Слухати серцем»
  • Самгородоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Козятинського району отримає бібліотеку «Слухати серцем» для дітей з вадами зору. У ній є аудіокнижки, записані за творами сучасних українських дитячих письменників.
  • Як зазначають учасники проєкту, добірка книжок розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.

— Насамперед аудиторія нашого проекту це діти, які не мають можливості читати книжки самостійно, адже мають проблеми з зором. Саме для них ми створюємо бібліотечку “Голоси книжок”, яка сприятиме гармонічному розвитку дітей та знайомству з новинками української літератури. Підбираючи матеріал для озвучування, ми намагалися акцентувати увагу на творах, у яких йдеться про сучасний світ, комунікацію, та головні людські цінності, – зауважує виданню Місто керівниця проекту письменниця Мар’яна Гончарова-Горянська.

Бібліотека носитиме назву «Голоси книжок» та буде передана вихованцям 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України. Аудіобібліотеки, записані на електронні носії (CDrom), разом із зчитувальними пристроями будуть відправлені за адресами шкіл-інтернатів. Аудіокнижки отримають діти дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Також, усі вони будуть розміщені у вільному доступі на сайті видавництва «Ранок» та в онлайн бібліотеці для людей із вадами зору «Лихтар».

Дитяча аудиторія дуже важлива для команди проекту тому до озвучування аудіокнижок були запрошені професійні диктори, які володіють літературною українською мовою та зацікавлені у створенні соціально важливих проектів. Над проектом вже працюють теле- та радіо ведучі, актори театру і кіно, відомі українці. Прекрасно й те, що до ідеї доєднався директор видавництва “Ранок” Віктор Круглов, який погодився стати партнером “Слухати серцем” та безкоштовно передав рукописи нових книг дитячих письменників до потреб проекту. Крім того, “Ранок” обіцяв докласти зусиль щодо безкоштовного поширення створеного в рамках проекту продукту на сайті видавництва та шляхом розміщення QR-кодів на друкованих виданнях.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up