Самовільні земляні роботи: у Козятині газовики зафіксували пошкодження мережі

Самовільні земляні роботи: у Козятині газовики зафіксували пошкодження мережі
  • Останнім часом значно почастішали пошкодження газопроводів сторонніми особами при проведенні земляних робіт. 

За останній місяць на газових мережах Вінниччини сталося чотири пошкодження підземних мереж внаслідок виконання земляних робіт без погодження з АТ “Вінницягаз”. Зокрема, два випадки у Вінниці, ще два – у Козятині та Ладижині. Повідомляють — все через самовільні земляні роботи без погодження із газовиками можуть спричинити пошкодження та аварійні ситуації на газопроводах.

Як наслідок – вимушена аварійна зупинка подачі газу споживачам, невідкладний ремонт пошкоджених ділянок мереж. Після цього має бути проведена перевірка мереж на герметичність та пуск газу споживачам. Усі витрати відшкодовують винні особи. Крім того, сплачують штраф.

— Нехтування правилами безпеки на практиці загрожує виникненням надзвичайних ситуацій, вибухами та пожежами. Не ризикуйте, не наражайте на небезпеку себе та інших! Дотримуйтесь правил користування газом та режиму проведення робіт в охоронних зонах газопроводів. При виникненні аварійних ситуацій, або якщо ви відчули запах газу, викликайте аварійно-диспетчерську службу “104”. Всі виклики безплатні. Служба “104” працює цілодобово та без вихідних, — йдеться в повідомленні

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up