«Санітарна обрізка» від козятинських комунальників вбила дерева

«Санітарна обрізка» від козятинських комунальників вбила дерева

«Санітарна обрізка» дендрофлори Козятина, яку проводила влада Пузиря, привела до загибелі зелених насаджень

Абсолютно без листя дерева — явно хворі і з частково втраченої кроною вже можна записати в «неживі». Таку картину можна споглядати на місцевому стадіоні.

Доцент кафедри ботаніки Одеського національного університету імені Мечникова к. т. н. Володимир Немерцалов вважає, що «дендроцид» стався через неправильну обрізку дерев: «Її, без сумніву, треба проводити, але вкрай обережно і з дотриманням цілого ряду правил, - розповів він. - Наприклад, ранові поверхні треба обробляти фарбою або садовим варом, щоб запобігти проникненню небезпечних мікроорганізмів. Нічого цього комунальники не робили і не роблять».

 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс
Коментарі (1)
  • Софія

    Дерева засохли після такого ж знущання на Героїв Майдану біля церкви
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up