Ще трошки і — в сміттєвий бак

Ще трошки і — в сміттєвий бак

Акція протесту діям Пузиря

У п’ятницю, 13 жовтня, о 8.00 під кабінет міського голови прийшли невдоволені мешканці будинків, які потерпають від диму. Джерелом забруднення повітря знову стало спалювання в котельнях соняшникового лушпиння.

О 8. 30 в свій кабінет прийшов і очільник міста. Запитавши громаду, чи всі до нього, він пройшов у кабінет. За ним пішла невдоволена громада.

З самого початку до міського голови звернулася Людмила Ткачук. Вона на стіл правителя міста поклала документ. Це був лист-відповідь мера, в якому він обіцяв трубу, з якої забруднювалось навколишнє середовище, демонтувати минулої весни. Міський голова прочитав, що писав півроку тому.

— Трубу наростять, але зараз немає такої можливості, — сказав він. — Кран, який може підняти трубу більш як на сорок метрів, один. А він зараз задіяний в місті Калинівці і раніше 20-го жовтня в Козятин не приїде.

Невдоволені люди запитали в міського начальника, а що їм до 20-го робити.

— Раніше не буде, — відрізав той.

Люди, що прийшли, краще розуміли становище, в якому опинились. Їм надоїли обіцянки, які не виконуються. Та й нарощування труби за логікою нічого не мало поміняти. Дехто з ходоків перейшов на підвищений тон спілкування...

Одна з мешканок міста Тетяна Єрмолаєва, зокрема, відзначила, що соняшникове лушпиння не є паливом.

— Це відходи від олії, — зазначила вона. — І нарощування труби проблему не вирішує

Не відомо, скільки часу тривала б дискусія між людьми, доведеними до відчаю. Та щось здвинулось з мертвої точки, коли присутній депутат Панчук зачитав листа. У ньому йшлося, що екологічна служба на основі судового рішення розшукує фірми, які відповідальні за опалення в місті Козятині. За даною адресою тільки фігурує одне прізвище. Іншими словами, в документі, який повинен бути відомий міському голові, сказано: “Хлопці, ви що творите? Припиніть свої експерименти негайно!”

Очільник міста тут то і пообіцяв, що процент брикетного палива в котельнях буде збільшено. Але мешканці  закопчених будинків зажадали, щоб міський голова свою обіцянку підтвердив телефонним розпорядженням перед тими, кого не може знайти екологічна служба. Адже тільки він знає, де їх шукати. Міський голова довго не хотів телефонувати та все ж здався.  

Городяни покинули кабінет мера та обіцяли повернутись. На цей раз із сміттєвим баком.

Продовження теми в статті громадського діяча Тетяни Єрмолаєвої “Пузир оплачує лушпиння ціною торфу” стор.5

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:36 Дощ чи сонце: яку погоду чекати на вихідних? 18:54 В міській лікарні встановили надсучасний рентген апарат 16:17 Козятин у фото: дріт замість джерала, квіти та драбина photo_camera 14:41 У Кордишівці біля церкви наводили порядок. Чекають митрополита Симеона Від читача 13:36 Козятинська філія хмільницького відділеня вінницької газконтори повністю втратила здоровий глузд : газовики відключають домогосподарства за несплату за транспортування газу за червень 2021 року! 13:52 Шукають Олега Борисова: чоловіка підозрюють у крадіжці 12:55 Починає курсувати електропоїзд за маршрутом Козятин – Кодима 11:14 У Козятині формували академічну доброчесність в закладах освіти 10:08 Де не буде світла з 21 по 27 червня? Перелік вулиць 09:42 Менше десяти випадків за добу: про коронавірус в області та Україні 08:34 Буде сонячно: про погоду у Козятині сьогодні, 18 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up