Що буде з нашою бібліотекою?

Що буде з нашою бібліотекою?
Зараз у бібліотеці можна не лише взяти книжку, а й отримати безкоштовну юридичну консультацію. Світлина зі сторінки Центральної районної бібліотеки у Фейсбук
  • Рік тому у Козятині зачинилася єдина книгарня, яка працювала з кінця 50-их років минулого століття.
  • Чи не повторить її долю єдина у місті бібліотека, яка до реорганізації райради мала статус районної — дізнавались наші журналісти.

Децентралізація та адміністративна реформа запустили складні процеси, які впливають на долю кожної громади. Мова не лише про те, що села, які увійшли до ОТГ, поки переживають важкий перехідний період. Йдеться також про майно, яке після цих всіх ліквідацій та реорганізацій треба передавати з однієї ради на іншу. Через це бібліотека у Козятині уже не зовсім районна, але поки не міська.

Чому так вийшло?

Дві бібліотеки у місті — центральна районна і дитяча, а також усі книгозбірні на теренах Козятинщини раніше входили до структури під назвою Козятинська централізована бібліотечна система. Вона належала нашій районній раді.

Козятинська райрада ще до ліквідації вирішила передати місту майно і права засновника двох бібліотек у Козятині, а також філій у Синалі, Пиківці, Кордишівці, Флоріанівці та Махаринцях.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up