Що думають наші земляки про рідну мову

Що думають наші земляки про рідну мову

В соцопитуванні ми запитали у козятинчан: Чи знаєте про День рідної мови? Яку мову ви вважаєте рідною? На якій спілкуєтесь та якою мовою нецензурно виражаєтеся?

Володимир (33), фельдшер:

— Про свято чув. Рідні у нас і російська, і українська, коріння у них спільні. Спілкуюсь, як й усі, на суржику. А от лаюсь (сміється) на російській.

Ігор (43), тимчасово не працює:

— Про День рідної мови не чув. У спілкуванні використовую суржик. А лайка, мені здається, на усіх мова однаково звучить.

Олена (27), економіст:

— Про свято не чула. Спілкуємося у родині тільки на українській мові. У нас мала дитина, тому намагаємося не використовувати нецензурних слів.

Володмир (20), енергетик та Наталя (20), юрист:

— Зранку чули по радіо про свято. Спілкуємося українською, а ненормативну лексику намагаємося не застосовувати, стримуємося.

Віталій (32):

— Про свято чув. Спілкуюсь на козятинському суржику, а коли треба використати “міцне” слово, кажу перше, що прийде на думку.

Броніслава (65), бухгалтер та Олексій (6), учень ліцею-школи:

— По радіо чули про День рідної мови. Спілкуємося тільки українською. Нецензурних слів взагалі не вживаємо.

 
0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up