Що ми не знаємо про козятинський будинок науки й техніки

Що ми не знаємо про козятинський  будинок науки й техніки
Художня майстерня. Єдиний гурток, який сьогодні функціонує при закладі

Будинок науки й техніки залізничників стоїть біля залізничного вокзалу. Більшість містян називає його Залізничним будинком культури. Мало хто знає, що у свій час тут був сам Гетьман Скоропадський. Розповідаємо історію вікової споруди

Будинок звели в 1909 році. Про це свідчить напис, викладений цеглою на фасаді. Раніше Будинок науки й техніки носив назву «Аудиторія». Попри те, що споруда 110-літньої давнини, вона не має статусу пам’ятки архітектури.

Будівля зведена за п’ять років до початку Першої світової війни. Після революції 1917-го та ліквідації Російської імперії почалися бурхливі роки для українських земель — чергова боротьба за незалежність. Свідком тих подій була й «Аудиторія».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up