Що ми прохукуємо - а я ще минулого року про це писав

Що ми прохукуємо - а я ще минулого року про це писав

Де ми буксуєм і не розвиваємось

Влад Лісовий

15 ноября 2017 г. · 

«Тут варто проаналізувати, чому саме зараз польська сторона почала активні дії щодо України. По-перше, у Польщі є фінансова самостійність. Польща за останні роки, враховуючи можливості ЄС, змогла самостійно залучити інвестиції у свою економіку. Завдяки своєму ресурсу, Польща може відмовлятися від кредиту МВФ. Це дозволяє Польщі діяти самостійно у ПАРЄ. Тоді як українська влада лише виводить гроші з держави в офшори. По-друге, у Польщі є великий друг – США. А нагадаю, НАТО один із своїх основних штабів перенесло саме у Польщу, а це означає, що Америка розглядає Польщу як свого основного військового союзника у Східній Європі. І найголовніша причина – це слабкість сьогоднішньої української влади. Поляки, розуміючи, що Україна не має перспектив на вступ у ЄС та НАТО, є слабкою державою, а тому з неї тепер можна витягувати будь-що. І це лише початок: далі буде закон про реституцію. І тут наша центральна влада зовсім нічого не робить, щоб уникнути якихось критичних наслідків. А тому сьогоднішня слабкість України та економічне, військове зростання Польщі і є причиною сьогоднішніх польських випадів у бік нашої держави»,

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

  • Софія

    Реститу́ція (лат. restitutio відновлення) — поновлення порушених майнових прав, приведення їх до стану, що існував на момент вчинення дії, якою заподіяно шкоди, тобто повернення або відновлення матеріальних цінностей у натурі — тих же самих, або подібних, або речей такої самої вартості. Якщо їх неможливо повернути у натурі, то відшкодовується їх вартість у грошах. Інститут рестуції застосовується у цивільному праві щодо недійсних угод.

    Автори альтернативного проекту Кримінального кодексу України («київський» проект, на відміну від «харківського» проекту) запропонували ввести інститут реституції до кримінального законодавства. За задумом авторів проекту, реституція має призначатися нарівні з основним покаранням за вчинений злочин, яким потерпілому заподіяно матеріальної шкоди.

    У міжнародному праві реституцією є повернення за мирним договором майна, неправомірно вилученого під час війни однією державою з території іншої держави.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up