Що нового буде у центральній районній лікарні

Що нового буде у центральній районній лікарні
Головний лікар ЦРЛ Олександр Кравчук на будівельному об’єкті. Каже, що в недалекому майбутньому матимемо сучасне відділення, яке буде відповідати всім європейським стандартам
  • Перспектива. У ЦРЛ майже місяць тому розпочали велике будівництво. Там модернізують відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Чим воно буде відрізнятися від старого, та яким оснащенням його обладнають?

Про подробиці будівництва, проблеми, які виникають та як буде працювати майбутнє нове відділення, нам розповів головний лікар ЦРЛ Олександр Кравчук.

– На сьогоднішній день в ЦРЛ міста Козятина впроваджується в життя проект великого будівництва. Це Всеукраїнський проект, гроші на нього виділяє держава. Наша лікарня одна з 210 опорних лікарень по Україні, в яких почалося таке будівництво, – сказав на початок нашої зустрічі головний лікар ЦРЛ.

— Що собою буде представляти нове приймальне відділення. Адже воно займатиме більш як крило нині колишнього стаціонарного корпусу?

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up