Що таке «балалайка» і зацепи? Рибалки розповіли про тонкощі зимової риболовлі

Що таке «балалайка» і зацепи? Рибалки розповіли про тонкощі зимової риболовлі

Ще в минулому році у нас з’явилося бажання розповісти про відпочинок на зимовій риболовлі. Але тодішня тепла зима позбавила нас можливості поспілкуватися з рибалками, які мають пристрасть до підльодного лову риби. В цьому році погода представила таку можливість. 

– Для мене хоч влітку, хоч взимку немає кращого способу для відпочинку, як сидіти з вудкою, спінінгом чи зимовою вудкою з надією упіймати хоча б десяток окунів чи інших екземплярів риби, які є у нашій Водокачці, – розповідає рибалка із стажем пан Василь. – Не стоїть питання зловити багато риби. В основному ловлю недалеко від дому на річці Гуйва. Цю річку наші прадіди по народному, назвали Водокачка. Риболовля –— це не тільки відпочинок чи задоволення, а й зняття стресу і відновлення нервової системи. Рибалка для мене і мабуть для кожного — це така собі «лікувальна терапія». А ще – це просто чудовий відпочинок на природі, – підкреслив наш співрозмовник.

—Відпочинок на природі дійсно справа корисна. Тільки кожного року багато любителів зимової риболовлі провалюються на водоймах під лід. Товщина льоду достатня для безпечної ловлі риби?, – запитали ми у пана Василя

– Дійсно, – каже знавець рибальства, —.Щоб відпочинок не перетворився на нeщасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, Щоб не наражати на небeзпеку себе і оточуючих рибалки повинні виконувати правила безпеки на льоду. В таких умовах як ми ловимо, лід повинен бути не менше 7 см. Де на льоду снігу немає, він саме таким є – 7-8 см. В місцях де лід покритий снігом, він може бути меншим. Рибалка повинен пам’ятати чим товщий сніговий покрив на льоду, тим тонкий лід може бути під снігом. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
14:00 Чому четвер у Козятині базарний день? 13:15 В конкурсі стартапів перемогли двоє наших підприємців-початківців. Одна з Махнівки, ще одна — з Козятина 12:03 Знову відправили на дистанційку 5–11 класи у деяких школах Козятинської громади 11:11 На Козятинщині — +9 інфікованих: оперативна інформація COVID-19 Від читача 11:19 Чому в Самгородку не чути депутатів від партії В.Б. Гройсмана 10:17 Чого чекати від нового опалювального сезону? 10:03 У Козятині вшанували подвиг партизанів і підпільників Другої світової війни 09:16 У Вернигородку святкували одразу два свята photo_camera 08:31 Від сьогодні Козятинщина у «жовтій зоні». Як працюватимуть школи? 20:51 Завтра буде чи не найхолодніше: синоптики прогнозують холодні штормові вітри 18:17 На Козятинщині знову померла людина від COVID-19 15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up