Що таке «балалайка» і зацепи? Рибалки розповіли про тонкощі зимової риболовлі

Що таке «балалайка» і зацепи? Рибалки розповіли про тонкощі зимової риболовлі

Ще в минулому році у нас з’явилося бажання розповісти про відпочинок на зимовій риболовлі. Але тодішня тепла зима позбавила нас можливості поспілкуватися з рибалками, які мають пристрасть до підльодного лову риби. В цьому році погода представила таку можливість. 

– Для мене хоч влітку, хоч взимку немає кращого способу для відпочинку, як сидіти з вудкою, спінінгом чи зимовою вудкою з надією упіймати хоча б десяток окунів чи інших екземплярів риби, які є у нашій Водокачці, – розповідає рибалка із стажем пан Василь. – Не стоїть питання зловити багато риби. В основному ловлю недалеко від дому на річці Гуйва. Цю річку наші прадіди по народному, назвали Водокачка. Риболовля –— це не тільки відпочинок чи задоволення, а й зняття стресу і відновлення нервової системи. Рибалка для мене і мабуть для кожного — це така собі «лікувальна терапія». А ще – це просто чудовий відпочинок на природі, – підкреслив наш співрозмовник.

—Відпочинок на природі дійсно справа корисна. Тільки кожного року багато любителів зимової риболовлі провалюються на водоймах під лід. Товщина льоду достатня для безпечної ловлі риби?, – запитали ми у пана Василя

– Дійсно, – каже знавець рибальства, —.Щоб відпочинок не перетворився на нeщасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, Щоб не наражати на небeзпеку себе і оточуючих рибалки повинні виконувати правила безпеки на льоду. В таких умовах як ми ловимо, лід повинен бути не менше 7 см. Де на льоду снігу немає, він саме таким є – 7-8 см. В місцях де лід покритий снігом, він може бути меншим. Рибалка повинен пам’ятати чим товщий сніговий покрив на льоду, тим тонкий лід може бути під снігом. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up