Що в пакеті? Людям з інвалідністю роздали «невідому» крупу

Що в пакеті? Людям з інвалідністю роздали «невідому» крупу
Інформація на пачці з крупою подана англійською мовою. Інструкцію для приготування роздрукували і наклеїли працівники терцентру

Пачка імпортного рису з соєю для людей з інвалідністю, що обслуговуються козятинським міським терцентром, стала приводом для конфлікту та непорозуміння. До редакції звернулася група людей, яка хоче висловити «подяку» організації за «сухпайок» до свята.

— Подивіться, що це? Що за пачка? Якась крупа, наче рис, — обурливо розповідає пані Марія (ім’я на прохання відвідувачки змінене). — Оце принесли таке нам до Дня інвалідів. Добре, що хоч папірець надрукували з інструкцією і підписалися, від кого. У мене друга група інвалідності. За 20 років, пригадую, раз дали 750 грамів олії і кіло, чи то гречки, чи то цукру.

Пачка з крупою насправді невідомого походження, англійською мовою, без маркування. Тобто, прочитати людині, яка не володіє іноземною мовою, неможливо. На перший погляд імпортний рис з домішками схожий на комбікорм. Добре, що працівники міського територіального центру роздрукували інструкцію для приготування: добавити вміст пакету до 1,5 літра (6 стаканів) киплячої води. Перемішати, накрити і варити на повільному вогні протягом 20 хвилин.

При спілкуванні з завідувачкою відділення з надання матеріальної допомоги міського терцентру Світланою Криворучно, стало зрозуміло, що це рис з соєю. Новину, що крупа викликала обурення серед інвалідів, яким її роздали, у терцентрі сприйняли зі здивуванням. Кажуть, що навпаки, хотіли зробити приємне до свята.

— Відділення займається наданням благодійної допомоги, — каже пані Світлана. — Ми співпрацюємо з різними організаціями. Рис, збагачений соєю, від громадської організації «Спільна справа». Це переселенці Вінниччини. Взагалі в нас у терцентрі обслуговуються інваліди першої (69 людей), другої (184) та третьої (170) груп. Крупу роздали всім по пачці. А декому і по дві. В принципі, ми роздрукували переклад і кожному дали. Щороку стараємось до таких знаменних дат роздати якусь допомогу.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up