Що важливого відбулося вчора, 27 лютого? ТОП новин

Що важливого відбулося вчора, 27 лютого? ТОП новин
  • Ми зібрали найважливіші матеріали за вчора, 27 лютого, аби нагадати вам популярні матеріали на сайті kazatin.com. 
  • До вашої уваги пропонуємо ТОП  минулої доби  
     

Чому Роман Асафов перейшов назад в УПЦ?


Настоятель храму Преподобного Серафима Саровського отець Роман Асафов повернувся до Української православної церкви. Хоча минулого року протоієрей перейшов до церкви помісно
— Єдине, що я можу сказати — це було рішення релігійної громади, — сказав отець Роман телефоном.
У Помісній церкві поважають рішення отця Романа. Проте його особову справу вінницькій єпархії УПЦ передавати не поспішають. Адже сподіваються, що настоятель храму Серафима Саровського повернеться назад до Помісної церкви
 

 Як ви думаєте, чому діти бувають жорстокими?

Ми запитали у козятинан. У своїх коментарях люди зійшлися до того, що виною жорстокості є неправильне виховання, соціум, негативний вплив інтернету та малу зайнятість підлітків корисними справами, такими як навчання, спорт тощо.

 

Якою буде доля наших залізничників

«Найбільш потужною сферою промисловості в нашій державі була і остається залізнична галузь, яка забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту України.
Логічно виникає питання, в чому справа, на що витрачаються кошти і чому Укрзалізниця в боргах? Як підказує досвід і багаторічна праця на залізниці, причиною невтішних результатів, на мій погляд, є повна непрофесійність керівного складу та запровадження «реформ» залізничного транспорту.
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up