Щоб у крани мешканців Сигналу потекла вода, треба зібрати з людей гроші

Щоб у крани мешканців Сигналу потекла вода, треба зібрати з людей гроші

У четвер, 15 липня, в будинку культури села Сигнал зібралися люди на схід села. Прийшло більше 100 осіб. На порядок денний було винесено лише одне питання: вода із скважин. Що говорили люди та влада і що вирішили?

На зустрічі з селянами були присутні заступник міського голови по ЖКГ Андрій Корнійчук, староста старостинського округу Ольга Козак, голова кооперативу по воді Анна Ладківська і її заступник Олена Котонос.

Першим слово взяв начальник по ЖКГ Андрій Корнійчук. Він повідомив, що міський голова Тетяна Єрмолаєва перебуває на нараді з північною  екологічною фінансовою корпорацією «Нефко». 

– Це програма з енергоефективності і не відомо чи встигне міський голова на зустріч з вами. Тому на сході села Сигналу від міської ради поки я і ми будемо займатися водою у вас в Сигналі, Іванківцях та в частині міста, –  сказав Андрій Корнійчук. –  Щодо Сигналу, то є дві скважини та два проекти. Одного проектно-будівельна вартість 2 мільйони, другого – 4 з половиною. Наша задача зробити проект більш економічним. Для цього потрібно зменшити діаметр труб і з’єднати їх, пробуривши ще одну скважину в районі «Хуторка». Такий проект разом з проектними роботами водогону ми зменшимо на 2 мільйони і вийдемо в підсумку на 4 з половиною мільйони. Щоб розпочати роботи, треба якнайшвидше зібрати гроші на водогін. 

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:15 Зеленський пропонує продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію до 23 серпня 13:30 Створюють дизайнерські екосумки, щоб допомогти українцям 12:59 Тетяна Єрмолаєва про соцвиплати: «Дозволу на проплату немає. Поруч громадам провели, їм повезло» 12:14 У «Чистому місті» складна ситуація із сплатою за вивіз сміття. Вірні реквізити Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 10:06 Замайоріли у вишиванках: підбірка фото з соцмереж козятинчан у національному вбранні photo_camera 09:41 Знищили ворожий бомбардувальник, крилату ракету та бронетехніку: оперативна інформація по регіонах 09:00 «Ніхто нікуди не тікає. В теробороні настрій бойовий» 08:09 Якщо сильно пахне бузок — буде дощ: про свята, прикмети та заборони 19 травня 18:03 ЗНО-2022: в нашій області зареєстрували майже 17 тисяч абітурієнтів 16:56 До Козятинської громади приїхала допомога від місії ООН photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up