«Серце вискакувало з грудей і піднявся тиск»: на козятинчанку на вулиці Пушкіна напав пес

«Серце вискакувало з грудей і піднявся тиск»: на козятинчанку на вулиці Пушкіна напав пес

У неділю, 11 квітня о 19.20 на козятинчанку Неллу Літвінову, яка йшла додому, по вулиці Пушкіна напав здоровенний пес коричневого кольору схожий на Пітбуля. Все трапилося біля будинків під номером 30 чи 32. Як пише жінка на своїй сторінці у ФБ, собака вибіг з двору, без повідка. Почав на неї гавкати та кидатися.

 

— Завдяки тому, що у мене в обох руках були пакети з продуктами я почала ними відгорожуватись і розмахувати.Дуже голосно кричала. Від того собака відскакував від мене до того будинку і тільки я робила пару кроків іти далі він знову підбігав і кидався до мене. І так декілька разів, — пише Нелла Літвінова. —  На мій страшний переляканий крик ніхто не звертав уваги, так як поблизу не було людей. Лише через дорогу за забором почали лаяти собаки у жильців. Але і звідти ніхто не вийшов. І так з переляком я потихенько, оглядаючись, напів-боком дійшла до панельного будинку, обійшла його і далі пішла додому.

Через таку ситуацію 70-річна козятинчанка перенесла неабиякий стрес для організму. Із грудей вискакувало серце і піднявся тиск.

— А якби тою вулицею йшла чи дитина, чи ще старіша за мене людина - що могло б трапитися - навіть страшно представити. — не стримує емоцій жінка. — А поруч через дорогу від того будинку стоять сміттєві баки, також велика дитяча та футбольна площадка. Вважаю, що господаря собаки слід наказати, штраф накласти, щоб знав, що потрібно нести відповідальність за свого пса, що він виховав такого небезпечного для людей звіра.

Під постом козятинчани почали писати коментарі в підтримку пані Нелли. Люди пишуть, що знають цього пса і він вже не раз нападав на людей

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Artur Edu

    Нелла Літвінова це та стара народна співачка?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up