Шкільний випуск. У Козятині відзначили медалістів, переможців олімпіад та кращих спортсменів

Шкільний випуск. У Козятині відзначили медалістів, переможців олімпіад та кращих спортсменів
Фото з сайту козятинської міської ради

Сьогодні, 31 липня, 175 козятинських випускників отримали атестати про закінчення шкіл. Більшості з них документи вручали у стінах рідних закладів. Кращі з кращих – у мерії.

Цьогоріч в Козятині 28 випускників закінчили школу із золотою медаллю, троє - зі срібною. Також вітали 19 вчорашніх школярів, які брали участь і перемагали у олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях. Усі вони отримали подарунки та теплі слова.  

Звертаючись до молоді, міський голова Олександр Пузир наголосив, що вони є гордістю не лише своїх батьків, а й усього міста, а численні відзнаки – це результат старанної та наполегливої роботи вчителів та учнів. А те, що у випускників досить високий рівень знань, довели підсумки зовнішнього незалежного оцінювання.

«Ми пишаємося вашими творчими, спортивними здобутками, успіхами у навчанні, горді вашою впевненою громадянською позицією», – такими словами привітав усіх випускників 2019-2020 навчального року Олександр  Пузир – про це йдеться на сайті міської ради..

Міський голова також подякував усім педагогічним працівникам за працю, зазначивши, що вони зуміли швидко перебудуватися і продовжити навчати дітей в умовах карантинних обмежень, і побажав їм подальших успіхів і наснаги. Слова подяки за виховання і підтримку від міського голови прозвучали і на адресу батьків.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up