Школа вчить батьків: більше уваги дітям!

Школа вчить батьків: більше уваги дітям!

 

У останній час ЗМІ заполонили сюжети про «групи смерті» підлітків в соціальних мережах. Це безпосередньо торкнулося і Вінницької області.

 

Найефективнішим методом боротьби з дитячим суїцидом, звісно, є заходи на випередження проблеми. Тому психологічна служба та адміністрація Зозулинецького ЗНВК ініціювала загальношкільні батьківські збори з елементами тренінгу в даному напрямку.

Розпочала збори соціальний педагог Наталія Лавренюк, яка розкрила вражаючу та сумну статистику дитячих самогубств на Україні за 2016 рік та зокрема у Вінницькій області. Наталя Олександрівна розповіла батькам основні причини виникнення дитячих самогубств. Це і сварка з батьками, друзями, нерозділене кохання, приниження ровесників і т.д. Але однією із найбільш поширених причин на сучасному етапі вважається спілкування в Інтернеті. А саме, реєстрація та участь у так званих «групах смерті».

Далі практичний психолог Ірина Шкрабій докладно охарактеризувала батькам назви та принципи роботи даних ігор та дала рекомендації, щодо попередження психоемоційних розладів у дітей.

Наступним етапом зборів був перегляд ролика про поведінкові ознаки суїциду.

Психологічна вправа «Один день з життя Маші» не лишила байдужим жодного з присутніх на зборах. Такий психологічний прийом ще раз заставив батьків задуматись про те, як часом, ми робимо боляче своїй дитині. Адже, саме в сім’ї дитина проводить більшу частину свого часу, тому, атмосфера в домі, моральний, культурний рівень батьків дуже важливі для виховання. Основний принцип, що допомагає зрозуміти себе і дитину – це увага до неї.

Потім перед присутніми виступив директор ЗНВК Микола Яремчук, який закликав батьків контролювати та дозувати час занять дітей з комп’ютером,  попросив завжди знаходити час на своїх дітей, проявляти до них турботу та увагу, виробляти позитивне мислення та виховувати любов до життя. Адже життя – це найвища цінність людини!

Психологічна служба Зозулинецької школи

Хоча людському життю немає ціни, ми завжди вчинюємо так, немов існує щось цінніше.

Самогубство (суїцид) – тема, що була актуальною в усі часи, але ставлення до неї протягом епох було різне й багато в чому залежно від релігій та морально – етичних норм і традицій. Найдавніші самогубства – ритуальні: до них належать харакірі й саті. Ритуальні самогубства, як правило, були почесними, заохочувалися суспільством, а ухилення від них вважалось великою ганьбою. Із приходом християнства відношення до самогубства стає різко негативним. У середні роки самогубців не ховали на кладовищах, над їхніми трупами вчиняли наругу. Справа в тому, що з прийняттям християнства тим людям, які прийняли віру, хотілося швидше потрапити в царство Боже, і щоб уникнути жахливої кількості самогубств, церква оголосила самогубство гріхом. Вважається, якщо Бог дарував життя, не можна кидати цей дар до його ніг, а  треба прожити життя до кінця.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення 09:52 «У перші дні на 102 було по 150 викликів»: як працюють правоохоронці у воєнний час photo_camera 08:21 Сьогодні потрібно обов'язково скупатися у річці: про прикмети та заборони 6 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up