Школяр народився в сорочці. Про небезпечний пішохідний перехід на ПРБ

Школяр народився в сорочці. Про небезпечний пішохідний перехід на ПРБ
Батько школяра та свідки події. Вони кажуть, що цей перехід на 8-ій Гвардійській дуже небезпечний. І цю проблему треба негайно вирішувати
  • Небезпека на дорозі. Третьокласник школи № 5 йшов до школи, але мусив повернутися додому через стрес, що пережив дорогою. На пішохідному переході його ледь не збив автомобіль. Дитині чудом вдалося вистрибнути буквально з-під коліс

Трагедія ледь не сталася на пішохідному переході між «Обжоркою», «Соловейком» та аптекою, що в народі нарекли аптека Фурмана, що на ПРБ. Вранці, 27 травня, о 7.45 третьокласник зупинився перед пішохідним переходом. Переконавшись, що небезпеки немає, він ступив на «зебру». Зробивши три чи чотири кроки пішохідним переходом, помітив, що на нього несеться автомобіль. Школяр не застиг на місці, мабуть, ангел-охоронець дав йому можливість з середини смуги проїжджої частини вистрибнути майже з-під коліс. Усе це зафіксувала камера спостереження.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up