Школярі з Широкої греблі гостювали у рятувальників

Школярі з Широкої греблі гостювали у рятувальників

У п'ятницю, 18 жовтня на екскурсію до рятувальникіі Козятина завітали школярі Широкогребельського ЗНВК "Школа-дитячий садок" І-ІІІ ступенів. Дітям розповіли про дотримання правил безпеки у побуті та нагадали чіткий алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Під час екскурсії рятувальники ознайомили дітей з життям районних підрозділів, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться на озброєнні Служби порятунку, розповіли про їхні технічні можливості та застосування.

Протягом екскурсій рятувальники також роз’яснили дітям правила безпеки у осінньо-зимовий період, розповіли як діяти у випадку пожеж, пояснили як потрібно поводити себе у лісах та на водоймах, аби не сталося біди.

По завершенню, всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти бойовий одяг рятувальника та сфотографуватись біля спецтехніки.

Надзвичайники кажуть, що зустрічі зі школярами були повчальними, корисними та цікавими, адже діти залишилися задоволені.


За інформацією сторінки «Козятинські рятувальники Вінничинни» 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up