Швачки, ветеринари та сторожі: для козятинчан з'явилась карта актуальних вакансій

Швачки, ветеринари та сторожі: для козятинчан з'явилась карта актуальних вакансій
  • Козятинська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості розробила карту актуальних вакансій

Вона інтерактивна - достатньо клікнути на позначку і ліворуч з'являється інформація про вакансію.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • EBLOZAWR

    Ці дебіли на біржі козятинчанам пропонують роботу в Глухівцях!! В Глухівцях, Карл!! Або не швейці, теж шикарно, особливо з їбанутою кадровичкою, яка настільки нікчемна, що не здатна адекватно підписати про те, що людина не підходить. Тільки відмова! Та най тобі, жіночко, все життя так відмовляють хороші люди, як ти їм відмовляєш. Карма та ефект бумерангу - то не пусті слова
    Посилання на джерело: https://kazatin.com/Podii/shvachki-veterinari-ta-storozhi-Ці дебіли на біржі козятинчанам пропонують роботу в Глухівцях!! В Глухівцях, Карл!! Або не швейці, теж шикарно, особливо з їбанутою кадровичкою, яка настільки нікчемна, що не здатна адекватно підписати про те, що людина не підходить. Тільки відмова! Та най тобі, жіночко, все життя так відмовляють хороші люди, як ти їм відмовляєш. Карма та ефект бумерангу - то не пусті слова.

    EBLOZAWR reply EBLOZAWR

    Крім того, біржі теж привітики! ви цілеспрямовано направляєте людей на місця, де 98% їм не підійде працювати через необхідність добиратись, інколи з пересадками, або ж туди, де ПОСТІЙНА текучка та де неадекватні кадровічки, мені соромно за нашу біржу, дуже соромно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up