Скандал з грузинами в кафе “Міміно”

У Калинівці розбиралися атовці

Скандал з грузинами в кафе “Міміно”

Захистили честь ветерана війни і поставили на місце іноземне злочинне угрупування — С14, ПС, Лютич і Ветеранське братство. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбуці координатор С14 Сергій Мазур.

Виявляється, у Калинівці “грузини з кафе “Міміно” не звикли жити за законом, нахабно себе поводять, тримають частину селища у страху. Цього разу вирішили докопатися до бійця АТО за українську мову. Дійшло до побиття ветерана і зламаного телефону.

Наступного дня козаки приїхали поспілкуватись з поганими гостями. Результат зустрічі – вибачення і нова мобілка”.

Так десятки атовців заступаються за одного українця! Тим більше учасника бойових дій на сході України.

 

 

Коментарі (3)
  • Роман Владимирович

    парни молодцы, приехали заступились за хлопца. пока люди отстаивают независимость страны, грызуны наживаются на украинцах и по хамски себя ведут, как будто они хозяева чего-то там
  • Андрій Семенов

    Пані Лозінська для чого ви публікуєте неперевірену необєктивну інформацію. Це не підвищує ваш авторитет. Зробіть опитування . Люди не хочуть читати публікації більшість з яких є надумані, накручені і брехливі. Колись ви за це поплатитесь.Чи ви думаєте, що вам все можна і постійно буде сходити з рук.
  • Іван Шевчук

    Тільки маленький нюанс: Данилюка Сашу ніхто із калинівських атовців не поважає і з ним мало хто спілкується. І примітно, що  на "стрелку" приїхали вінницькі активісти, у місцевих калинівських атовців претензій до "Міміно" немає. Це свідчить про те, що ізза одного гімнюка роздувається пуля. Нема чого вінницьким їздити і рішати в райони. У нас свої місцеві захисники є.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up