Скільки мільйонів Козятин отримав від Укрзалізниці за минулий рік?

Скільки мільйонів Козятин отримав  від Укрзалізниці за минулий рік?
  • На території Вінниччини Укрзалізниця користується наступними площами: Северинівська ОТГ: 271,8 гектарів, Вінниця: 180,2173, Козятинська ОТГ: 154,8154.
  • Окрім них понад сотню гектарів передали в користування Укрзалізниці ще 7 громад, у тому числі Тульчинська, Джулинська, Олександрівська Тростянецького району та Гніванська.

 

Відповідно до законопроекту №3679, який було зареєстровано у Верховній Раді 18 червня, територіальні громади Вінниччини та й загалом усієї України можуть залишитися без частини доходу, що надходять до місцевих бюджетів від Укрзалізниці у якості сплати за землю. Наразі даний законопроект отримав статус «надано для ознайомлення».

Тож починаючи з 1-го травня до 30 червня поточного року Укрзалізниця мала бути звільнена від оподаткування земельним податком, а з 1-го липня до 31 грудня наступного року не мають підлягати оподаткуванню земельним податком землі залізничного транспорту.

Причина — неможливість завершити реорганізацію Укрзалізниці у зв’язку з війною на Сході України, анексією Криму та окупацією частини територій Луганської та Донецької областей, економічною стагнацією та зупиненням частини залізничних перевезень внаслідок епідемії коронавірусу.

Згідно офіційної інформації, лідером щодо розміру плати за землю є Калинівська ОТГ. Вона отримувала від Укрзалізниці 12 559 849,65. Там міська рада ухвалила звернення щодо недопущення запровадження пільг для Укрзалізниці.

Також відомо, що Вапнярка отримала 775 894,65 гривень. Наша Козятинська ОТГ – 6,5 млн. грн., Хмільницька ОТГ — 4 090 779,93 гривень. Гніванська ОТГ- 4 090 779,93 гривень, Вінницька міська ООГ – понад 1 млн. грн. та інші.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up