Скільки нашому бюджету коштує членство в «Асоціації міст України»?

Скільки нашому бюджету коштує членство в «Асоціації міст України»?
Днями відбулося засідання Вінницького регіонального відділення "Асоціації міст України". Серед присутніх була і наша очільниця міста. Світлина з сайту Асоціації міст України
  • Цьогоріч очільниця міста Тетяна Єрмолаєва потрапила до правління Вінницького регіонального відділення «Асоціації міст України».
  • Членство у цій асоціації — не безкоштовне задоволення.
  • Чим займається об’єднання і скільки коштів ми витрачаємо на членські внески?

Козятин входить до «Асоціації міст України» вже багато років. Ми долучилися до об’єднання ще тоді, коли міським головою був Олександр Гвелесіані. Сама асоціація виникла у червні 1992 року як добровільне об’єднання органів місцевого самоврядування. Спершу до неї входило всього 35 міст. Нині, як свідчить Вікіпедія, Асоціація охоплює 909 громад. Це дані станом на грудень 2020 року.

Головне завдання «Асоціації міст України» — просувати інтереси територіальних громад на всіх рівнях державної влади. Для цього об’єднання звертається до високопосадовців, налагоджує співпрацю з іншими організаціями та компаніями, долучається до проведення конкурсів для громад. Крім того, об’єднання бере участь у законотворчому процесі. До прикладу, саме за ініціативи асоціації розробили Закон «Про місцеве самоврядування». Також асоціація була учасником впровадження реформи децентралізації. А ще об’єднання надає консультативну та правову допомогу своїм членам. Звісно, це далеко не повний перелік діяльності.

До «Асоціації міст України» входять не лише міста, а й селища та села. Лише на Вінниччині ми нарахували понад три десятки громад, які є членами цього об’єднання. Серед учасників — наші сусіди Калинівка та Хмільник.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up