Скільки нашому бюджету коштує членство в «Асоціації міст України»?

Скільки нашому бюджету коштує членство в «Асоціації міст України»?
Днями відбулося засідання Вінницького регіонального відділення "Асоціації міст України". Серед присутніх була і наша очільниця міста. Світлина з сайту Асоціації міст України
  • Цьогоріч очільниця міста Тетяна Єрмолаєва потрапила до правління Вінницького регіонального відділення «Асоціації міст України».
  • Членство у цій асоціації — не безкоштовне задоволення.
  • Чим займається об’єднання і скільки коштів ми витрачаємо на членські внески?

Козятин входить до «Асоціації міст України» вже багато років. Ми долучилися до об’єднання ще тоді, коли міським головою був Олександр Гвелесіані. Сама асоціація виникла у червні 1992 року як добровільне об’єднання органів місцевого самоврядування. Спершу до неї входило всього 35 міст. Нині, як свідчить Вікіпедія, Асоціація охоплює 909 громад. Це дані станом на грудень 2020 року.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up