Скільки у селах платитимуть за вивіз сміття?

Скільки у селах платитимуть за вивіз сміття?
  • Розробили тарифи на вивіз твердих побутових відходів для сіл Козятинської громади.
  • Хтось платитиме більше, хтось трохи менше.
  • Ми порівняли ціни для різних сіл.

За проблему сміття у Козятині взялися кілька років тому. До того, як з’явилося «Чисте місто», яке стало вивозити побутові відходи, раз на день увечері їздила машина, на яку козятинчани виносили сміття. Не встиг на машину — чекай наступного дня, бо баків по всьому місту було так мало, що вистачило б пальців рук, аби їх полічити.

Потім створили «Чисте місто», придбали сучасну машину, поставили контейнери і почали регулярно вивозити відходи, тож тепер вже більше не треба перейматися, що можеш проґавити машину.

Натомість для села сміття досі залишається актуальною проблемою. Адже там не лише немає контейнерів, у селах відсутній регулярний вивіз побутових відходів. Про цю проблему почали говорити вже давно. Яскравий приклад — село Козятин, де вже кілька місяців сміття не вивозять взагалі. Про це у Фейсбук ще у листопаді минулого року писала Ірина Данкевич.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up