Скручена дуля подолає вампірів

Скручена дуля подолає вампірів

Чи відчували коли-небудь незрозуміле почуття страху, втрату сил, безпричинне позіхання при появі когось із ваших знайомих?

Галина ДЖМІЛЬ

Наука довго і вперто заперечувала існування біоенергетичних вампірів. Це люди, життєдіяльність яких підвищується за рахунок відбирання енергії в оточуючих. І якщо таким донором виявитеся ви, то неодмінно відчуєте слабкість, втому і сонливість — навіть після коротенької розмови з вампіром.

Особливо небезпечно, коли енергетичним донором опиниться дитина. Адже малюки дуже вразливі, а ще беруть усю навколишню інформацію — як позитивну, так і негативну. Тож коли вампіром виявиться вчитель у школі — про високу успішність класу з його предмета нічого й говорити.

Візуально розпізнати енергетичного вампіра практично неможливо. Лише незрозуміле погіршення стану здоров’я може підказати, що співрозмовник “позичає” вашу енергію. Проте вампіри підживлюються лише від тих людей, у котрих здорова аура, сильне біополе і чисті думки, а також від дерев, каміння, тварин.

Досліди, проведені вченими Українського інституту екології і людини, показали, що негативно впливати може і сам голос людини, якщо він “налаштований” на шкідливу для оточуючих частоту. За твердженням науковців, люди з таким тембром голосу можуть позбутися цієї вади, якщо стануть добрішими до своїх співрозмовників. Особливо, якщо останні — діти.

У нас, поки що з іронією ставляться до розмов про енергетичних вампірів. Кваліфіковані лікарі традиційної медицини відверто кажуть, що “не вірять у подібні дурниці”. А даремно…

На жаль, мені не вдалося знайти у нашому місті фахівця-біоенергетика, котрий дав би кваліфіковану пораду, як вберегтися від згубного впливу енергетичних вампірів. Тому довелося звернутися до деяких друкованих джерел.

Отож, спеціалісти радять для захисту користуватися такими методами:

— “заховатися” в уявному коконі (яйці) дзеркальному, лицьова сторона — до співрозмовника;

— дуже ефективні такі старовинні методи, як скручена “дуля” і схрещені пальці;

— дитина ж може уявити собі замість учителя-вампіра якесь маленьке і гарне звірятко або сховатися в уявному яйці.

Як свідчать спостереження, такі способи захисту ефективні. При регулярному їх застосуванні гарантують повну невразливість у присутності друга, знайомого чи колеги-вампіра.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up