Skype дав збій. Погано працює він у користувачів України та інших країн Європи

Skype дав збій. Погано працює він у користувачів України та інших країн Європи

Уже другу добу користувачі Skype скаржаться на некоректну роботу сервіс. Про це знає адміністрація Skype, але у чому причина не зазначають.
 

Збої у роботі стали помічати користувачі з України, Португалії, Бельгії, Швеції, Греції, Німеччини, Франції та інших європейських країн з вечора 19 червня.

Причина збою незрозуміла, тим більше, що Skype доступний у частини користувачів.

— Вранці набирала дочку, яка живе за кордоном, постійно збивався дзвінок. Поговорити так і нормально не змогли. Це уже не перший день таке, — розповідає вінничанка Ольга.

Також помічали «підвисання» і інші користувачі з України. Зазначають що у них без причини змінюється статус, або видає помилку під час входу.

— Нам відомо про те, що користувачі можуть або втрачати з'єднання з додатком, або не мають можливості відсилати або отримувати повідомлення. Для деяких користувачів немає можливості бачити повідомлення у груповому дзвінку. Також є затримки з додаванням в список друзів, — пишуть в адміністрації Skype.

Марія ЛЄХОВА

Опитування

А ви помічали збої у роботі Skype?0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам Матері Матері
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up