Слово лікаря: Лазня лікує або з легким паром!

Слово лікаря: Лазня лікує або з легким паром!
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Лист до редакції «RIA-Козятин»

Чим же так цінна і притягувальна лазня? Вона — загартовує, відновлює сили. Підвищує настрій, зменшує залишкову вагу. Допомагає вилікуватися від багатьох захворювань (грип, ГРВІ, запалення бронхів, легень). Виправляє недолік руху для людей сидячих посад. Підвищує захисну (антимікробну) дію шкіри. Позитивно діє на захисні сили тіла людини.

Я, особисто, при відвідуванні лазні дихаю повітрям морської солі. Роблю це так — беру жмені морської солі (великозернистої) в марлеву торбинку, накладаю на ніс і дихаю. Термін дихання — 5-6 хвилин. Дві-три хвилини перерва і продовжую 4-5 хвилин. І так роблю тричі. Це дуже корисно. Дихаю морським повітрям. Все геніальне, просто!

Але, на жаль, міська лазня в Козятині не працює. Мені, як голові первинної організації ветеранів залізничної сан-епід станції часто запитують мешканці нашого міста Козятин — «Коли по-справжньому запрацює лазня в нашому місті?» Поставлене питання. А що далі?

Питання роботи міської лазні дуже хвилює мешканців нашого міста. Воно обговорюється між громадянами, під час слухань, які останнім часом стали, на жаль, рідкістю. Зрушень ніяких!

Мені здається, що це питання варто обговорити на круглому столі з участю мешканців міста, а лазню повернути в комунальну власність. І зробити у ній належний ремонт, підтримати фінансово.

Від імені мешканців міста Козятин питаю — чому ми маємо їздити в лазню Бердичева, Вінниці, Калинівки, коли така будівля є в Козятині?

Велике прохання до нашої влади, особисто до голови міста Олександра Пузира, повернути лазню місту, якщо такий орендар-господар не може організувати її роботу.

Ветеран праці Іван Смолич

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up