Смак дитинства: казкові кафе Козятина — «Золушка» і «Роксолана»

Смак дитинства: казкові кафе Козятина — «Золушка» і «Роксолана»
  • У свій час в нашому місті було два дитячих кафе.
  • Розташовувалися вони у центрі, практично за кілька кроків одне від одного.
  • Ці заклади залишилися в пам’яті сотень козятинчан, які тут виросли.

Запитайте про «Золушку» будь-кого, хто виріс у Козятині, і він неодмінно скаже, що пам’ятає це кафе. При чому, мова йде не лише про тих, хто народився в роки СРСР, а й про дітей 90-их. До слова, вони — останнє покоління, кому пощастило застати цей заклад.

Дитяче кафе, назване на честь головної героїні відомої казки Шарля Перро, було у свій час не менш популярним, ніж ресторан «Козятин», про який ми вже розповідали. Розташовувалося воно у самому серці міста, на перехресті центральної вулиці Героїв Майдану та Склярова. На той момент це були Червоноармійська і Весела, відповідно. Саме тут виросла невелика триповерхова сталінка, зведена з червоної цегли на рубежі 50–60 років минулого століття.

Житло у цій триповерхівці давали представникам партійної еліти. Воно й не дивно. По-перше, це — самісінький центр Козятина. По-друге, зовсім поруч з будинком розташовувався райком партії та виконком районної ради — на місці, де сьогодні приміщення Райдержадміністрації. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up