Смітник на вулиці Кошового створили через те, що вчасно не вивезли гілля

Смітник на вулиці Кошового створили через те, що вчасно не вивезли гілля
  • Проїжджаючи в четвер, 7-го травня, вулицею Олега Кошового журналіст нашої газети помітив, як місцева мешканка жбурнула в купу гілля, яке лежало після обрізки дерев, пакет домашнього непотребу. На запитання представника преси: «Жіночко, що ви робите, попереду стоять сміттєві бак?  — білявка промовчала і зробила вигляд, що не чула тих слів.

Коли жінка пішла, а кореспондент газети «RIA -Козятин» фотографував гілля, в якому мешканці вулиці Олега Кошового влаштували стихійне сміттєзвалище, повз проходили двоє молодих людей. Журналіст звернувся до них з питання, чи не знають вони хто під вікна будинків викидає сміття.

— За сміття не знаємо, — сказали молодята. — А гілля тут поклали після підчистки дерев. Гілля голови ОСББ завжди вивозили та мабуть через карантин з вивозом щось не склалося. В минулі роки дерева, що ростуть біля будинків підчищали, а гілля дерев складали близько дороги на купу. Коли міська рада давала транспорт, то його вивозили.

А вивозити тут є що. Крім згаданого гілля і домашнього непотребу, яким рясно встелили саме гілля ,добавили ще й зелені. Чого тут тільки немає. З квітників прилеглих будинків знесли шовковисту траву, хтось приніс стебла чистотілу та купи дикорослої трави, яку покосили біля будинків.

Запитуємо чоловіка, який проходив біля сміттєзвалища, чи відомо йому когось, кому важко нести домашній непотреб до сміттєвого бака. Тільки, на жаль, наш співрозмовник в цьому мікрорайоні не проживає. Він прийшов на вулицю Кошового до свого близького приятеля.

Чи то 7-го травня видався день таким невдалим на співрозмовників, чи дійсно було співпадінням, що з тих кого ми зустріли, всі виявились гостями на цій території. Крім молодого подружжя, які зустрілися нам на початку нашого візиту. Всі інші казали: «Ми тут не проживаємо».

Один, правда, пан Костянтин, сказав: «Якби тут не було купи гілля, пакети сміття тут би ніхто не кидав.  Люди тут не винні, винна звичка українців коли є купа чогось, значить туди можна викидати сміття»

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Юрий

    Редакція зверніть увагу на аварійні дахи будинків
  • Alexs Tkachuk

    Ви, забули показати покриття дороги О.Кошового.
    Воно напевно найкраще в місті
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up