Сніжна зима подарувала козятинським дітям класну гірку

Сніжна зима подарувала козятинським дітям класну гірку

Зима цього року згадала про свої права тільки в останньому зимовому місяці. Спочатку відчутно морозило, а потім в супереч безсніжним зимам завіяло хуртовинами. Снігу випало стільки, що комунальним службам ніде було його дівати.

Вивозити з міста накладно для бюджету. Згортати на вулицях — вже немає куди горнути. От прийняли рішення сніг від міської ради та вулиці Героїв Майдану звозити на площу і там зробити снігову гірку для дітей. 

З невеличкого опитування, яке ми зробили, таку новацію розділяють не всі. Одні запитують, що буде коли сніг роставатиме. Є незадоволені, що гірка в якійсь мірі закриває будинок культури.

Все це так, тільки коли бачити очі дітей 4-річної Каті чи 6-річної Аріни, 12-річної Юлі, 13-річного Артема і ще 12 дітей і підлітків з такими ж очима. то не задумуєшся, що буде потім.

Зараз у дітей свято. Вони на чому тільки можуть з’їжджають з гірки. Завдячуючи сніжній зимі і міській раді діти вийшли на площу з санчатами звичайними, санчатами льодяниками, та й усім, що в кого, як кажуть, під руками було.

Радувати дітей ми повинні коли трапляється така можливість. Сніг розтане і вода від нього стече, зате в пам’яті дітей залишиться ця сніжна гірка на багато років.  

Дмитро Артемчук

Як у Махнівці влаштували «веселі покатушки»

Діти в Козятині покидали гаджети і вишли на гірки
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
 • Vitaliy Kovalchuk

  Ото трагедія: закриває від чиїхось очей будинок культури...
  Що важливіше - очікування гарного вигляду якоїсь споруди, чи дитяча радість?

  Так, було би краще, щоб ця гірка мала пристойний вигляд, зроблена професійно за порадою дизайнера, архітектора. Тоді це була би прикраса центральної площі на якихось кілька тижнів чи хоча б днів.
  Але за чий то кошт і коли?
  А так - спонтанно винникла доволі непогана ідея недорого облаштувати місце розваг для дітей
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up