Собака, що нагадує вівчарку, шостий день чекає на господаря

Собака, що нагадує вівчарку, шостий день чекає на господаря
  • На гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернулася мешканка вулиці Леонтовича пані Надія.
  • Вона повідомила, що в їхньому мікрорайоні з’явився собака великої породи схожий на вівчарку.

— Він в нашийнику, — каже жінка, — і за манерою поведінки добре вихований. Видно, що чотирилапий голодний тільки ні курей ні кіз не чіпає. Тож хочу через газету допомогти песику повернувши його господарю.

Коли ми приїхали на Леонтовича, 14, то собаки там, де він спав останніх чотири дні, не було. Пані Надія, сказала, що він кожен день біжить по вулиці то в одну, то в іншу сторону.

— Мабуть, господаря шукає, — каже жінка.

Почекали хвилин з двадцять, чотирилапий так і не з’явився. Представник преси поїхав, але мав намір приїхати, як собака нагуляєтьсяє

Наступного дня пані Надія знов зателефонувала. Повідомила, що заманила хлібом і він купився. До цього до незнайомих людей він близько не підходив. Своєю масою топтав людям городи і багато людей його гнали з обійстя.

Коли ми приїхали наступного разу напіввівчарка-самець вже був у вольєрі свого тимчасового опікуна. Адже в пані Надії є собака великої породи. І прокормити двох великих псів на мізерну пенсію їй буде складно.

— Я надіюсь, що протягом тижня знайдеться господар цього собаки, — каже пенсіонерка. — Через тиждень, тобто наступної п’ятниці, я можу віддати цього симпатюлю в хороші руки комусь іншому. Тварини, як люди, мають право на своє собаче щастя.

Нагадаємо:

«Маленьких дівчаток вивезли в район «базарчику»: собачкам шукають господарів
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up