Софійка Попіякова — бронзова атлетка

Наша землячка, учениця 5-го класу школи №2 Софія Попіякова здобула бронзову медаль на змаганнях з легкої атлетики у Вінниці. Десятирічна вихованка тренера Валерія Зелінського стала третім призером на відкритому чемпіонаті області “Вінницькі висоти”.

На змаганнях проходив відбір талановитих спортсменів для резерву збірної області на всеукраїнських змаганнях. Учасниками стали більше 70 вихованців спортивних шкіл Вінниці, Бердичева, Козятина та Тернополя. Проводилися змагання під егідою ФЛАВО (Федерації легкої атлетики Вінницької області) на стадіоні ДЮСШ  в центральному парку.

Софія Попіякова взяла висоту 110 см!

—  Це твоя перша нагорода? — запитали у спортсменки.

Відео дня

— Ні, нагород у мене є багато. Правда. тут тільки 2 медалі. Друге місце на змаганнях в Бердичеві і третє у Вінниці.

— Легкою атлетикою давно займаєшся?

— Після знайомства з моїм тренером Валерієм Андрійовичем Зелінським.

— У якому стилі вдаються стрибки?

— Стрибаю в стилі Фосбері-флоп (спиною до планки). На ньому наполягає тренер.

— Які маєш плани на спортивне майбутнє?

— Наперед нічого не планую. Хочу в цьому році на змаганнях показати результат, який вдається на тренуваннях — 115 см.

— Які справи в школі, який улюблений предмет?