Сьогодні 02.02.2020: значення дзеркальної дати (Відео)

Сьогодні 02.02.2020: значення дзеркальної дати (Відео)

Сьогодні унікальний день - дата 02.02.2020 - дзеркальна. Багато хто вірить, що числа володіють своєю енергетикою, яка так чи інакше впливає на життя людей.

До чого потрібно готуватися в цей день?

Астрологи вважають, що дзеркальна дата 02.02.2020 буде проривним днем. У цей день сплеск енергії зможуть відчути люди в будь-якому куточку Землі. Також зараз на небі можна спостерігати молодий місяць, що також позитивно позначиться на починаннях.

Саме з 2-го лютого варто очікувати глобальних змін у світі. У житті деяких людей теж відбудеться те, що змінить їхнє життя.

У цей день не рекомендують займатися спортом, а варто присвятити час своєму духовному розвитку.

Сьогодні краще залишитися вдома.

День підходить для загадування бажань.

Сьогодні не можна сваритися або сперечатися, а навпаки слід зізнаватися в коханні, налагоджувати контакти, знайомитися, одружитися.

Варто зазначити, що дзеркальна дата наступного разу повториться через сто років.

Нумерологія

Нумерологія – сукупність вірувань і практик, які приписують числам певні властивості в залежності від культурного або історичного контексту.

Існує таке поняття, як ангельська нумерологія – її придумала американська письменниця Дорін Верче. Ангельська нумерологія пояснює регулярну появу в житті однакових комбінацій з цифр. Поява однакових чисел вважається повідомленнями від ангела-хранителя.

Так, коли постійно натикаєтеся на числа 22, 222, 2 або 2222, це означає, що заплановане починає давати свої плоди. Але не варто пускати таке справи на самоплив, важливо підживлювати їх іншими справами, необхідними для втілення цих задумів.

Гороскоп

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up