Сьогодні, 3 листопада: День ракетних військ та артилерії, а також День чоловіків

Сьогодні, 3 листопада: День ракетних військ та артилерії, а також День чоловіків

Також 3 листопада святкують День інженерних військ України.  

День ракетних військ і артилерії України – це професійне свято, яке відзначається з 1997 року. Це не єдине торжество в Україні, яке стосується нашої армії, але це не зменшує його важливість. І в День ракетних військ і артилерії – це привід не тільки привітати всіх працівників цієї сфери, але і дізнатися історію та традиції свята.

День ракетних військ і артилерії 2017: історія свята

Як ми вже говорили, День ракетних військ і артилерії з'явився ще в 1997 році. Це сталося завдяки ініціативі, яку підтримав другий президент України Леонід Кучма. Він підписав 31 жовтня Указ № 1215/97 «Про День ракетних військ і артилерії», який з цього дня щорічно відзначається в нашій країні 3 листопада.

Потрібно сказати, що День ракетних військ і артилерії відзначався ще задовго до цього в СРСР. Свято заснували ще у 1964 році. Але після розвалу СРСР таке торжество залишилося тільки в Росії. В Україні ж День ракетних військ і артилерії з'явився трохи пізніше. Але з 1991 по 1997 роки він не відзначався.

Саме існування такого свята, як День ракетних військ і артилерії України показує, наскільки люди цієї професії важливі в нашій країні. До речі, дата свята вибрана абсолютно не випадково. Саме 3 листопада 1943 року в ході Київської наступальної операції артилерія 38-ї загальновійськової і 3-ї танкової армій Радянської Армії відіграла вирішальну роль у прориві глибоко ешелонованої оборони німецько-фашистських загарбників у межиріччі Ірпеня і Дніпра, чим забезпечила умови для звільнення 6 листопада міста Києва.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up