Сьогодні в православ'ї День Миколая Чудотворця 19 грудня: що категорично не можна робити

Сьогодні в православ'ї День Миколая Чудотворця 19 грудня: що категорично не можна робити

Цей день за традицією відзначають 19 грудня щороку. З цього дня починається чарівний час, час подарунків і загаданих бажань. Діти знаходять під подушкою подарунки, дорослі радіють і просять Миколу про диво для себе. Але є і деякі заборони в цей день.

Чого не можна робити на День святого Миколая

Сьогодні один з тих днів, коли не можна працювати. Заборона не церковна, просто народна традиція. Не працюйте по дому, відкладіть на завтра.

Не давайте в борг грошей, з грошима віддасте удачу і весь прибуток. Це навпаки день для того, щоб віддати всі борги. При тому останній такий день у році.

Свято завжди потрапляє на час Різдвяного посту. Дотримуйтесь правил. Але, так як сьогодні свято, можна їсти гарячу їжу з рослинним маслом і рибою. Можна навіть випити келих вина. А так вибирайте соління, салати, каші та супи, пісні цукерки.

Також вважається, що сьогодні не можна сумувати, інакше прийдуть сильні морози. Хоча і так завжди в цей час було вже досить холодно.

Крім того, є ще одна молитва, промовивши яку ви можете загадати бажання в це світле свято Чудотворця.

Молитва Миколі Чудотворцю на виконання бажання

Чудотворець Миколай, допоможи мені в моїх бажаннях тлінних. Не сердься на прохання зухвале, але і не покинь мене в справах суєтних. Що в благо забажаю, вчини своєю ласкою. Коли лихого хочу, відверни напасті. Нехай всі праведні бажання здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Нехай буде воля твоя. Амінь.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up