Сьогоднішній мер має подвійні стандарти

Думка депутата

Сьогоднішній мер має подвійні стандарти

Таїса Радіна:

— Прочитала статтю в “RІА-Козятин” "Вся команда екс-мера (Гвелесіані ) при владі". Взагалі не здивована.

Хочу поділитися спогадами. З 2010 по 2015 роки я була депутатом Козятинської міської ради 6 скликання. Була членом фракції "Фронт змін", в якій разом зі мною перебували Салюк Т., Боровський І.,Рябчинський О. Головою фракції був Пузир О. Фракція була в опозиції до діючої влади Гвелесіані.

Вже тоді Пузир О. вів кулуарні домовленості з Лівшицем та Ясним, які займали керівні посади в міській раді. На зауваження членів фракції не реагував. Пояснень щодо перемовин з цими посадовцями не надавав. Неодноразово на зборах фракції ставилось питання про подвійні стандарти Пузиря О.

Врешті-решт, на чергових зборах одноголосно було прийнято рішення про виключення Пузиря з фракції, про що було повідомлено на сесії міської ради.

Підтвердженням того, що Пузир О. вів подвійну гру, є те, що Лівшиць та Ясний є в його команді "фахівців". У поведінці Пузиря нічого не змінилося. Ті ж самі подвійні стандарти, маніпуляції та брехня. Заради крісла міського голови, він піде на домовленості навіть з чортом.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Пане мер Пузир та депутати міськради негайно виправіть свої помилки по відношенню до загиблих у "АТО" воїнів

Козятин. Храм Покрови Пресвятої Богородиці. Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл

Докази дослідження: Російська мова походить від Української

Як Медведівка на Козятинщині відмічала день села.Свято митецьких талантів.

Креативи в Козятинщині. Про духовне душевне спортивне життя.Все одним махом.

Притягнення до кримінальної відповідальності Президента

Стверджую Мафікова криша поїхала.Йому вліпили протокол за корупцію .А сьогодні в кабінеті 16.08.2017 р. вручили підозру.Боже як він верещав .Як навіжений .

З ким і чим воювати.Ірина Фаріон Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

«поки до влади не прийдуть радикальні націоналісти, нічого не зміниться»

До нас їде Голліву́д!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook