Соціальна допомога та пенсія: у Козятинському ЦНАПі безкоштовно надавали юридичну допомогу

Соціальна допомога та пенсія: у Козятинському ЦНАПі безкоштовно надавали юридичну допомогу
  • Покращення правової обізнаності мешканців громади набирає особливої актуальності у військовий час, коли з’являється багато нових життєвих обставин та питань, що потребують негайного вирішення.

Саме тому юристка Козятинського бюро правової допомоги Аліна Бондарчук завітала до місцевого ЦНАПу, – установи, яку відвідують чимало вимушених переселенців. (Повідомляє Козятинська міська ТГ)

— Вона забезпечила роботу консультаційного пункту доступу до БПД, здійснивши прийом внутрішньо переміщених осіб та надавши юридичну допомогу, зокрема, з питань отримання соціальної допомоги, отримання пенсії в разі зміни місця проживання особи, виконання кредитних зобов’язань в період воєнного стану тощо, — йдеться у повідомленні

Також юристка розповсюдила буклети правового характеру відповідного тематичного спрямування та повідомила де можна отримати безоплатну правову допомогу.

Зазначають, що отримати правову допомогу можливо дистанційно, зателефонувавши до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 21 31 03 та перейшовши за посиланням: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua.

Читайте також:

Козятинські юристки у ЦНАПі надавали безоплатну правову допомоги. Контакти

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up