Соціально захищені тільки за законодавством

Соціально захищені тільки за законодавством
Газ перекрили ще чотири роки тому. Навіть після цього борг за газ тільки зростає

Без захисту. Ця історія про рідних братів Олега та Руслана. Їхня рідна тітка Лілія після смерті сестри оформила пенсію по інвалідності старшому племіннику, а другий племінник став опікуном своєму старшому брату. Тільки так сталось, що хворого хлопця позбавили соціального захисту, а опікуна – опікунства.

Все було в межах закону, поки не прийшов час їхати соціально захищеному Олегу у Вінницю на перекомісію. Як правило, пацієнта з психічними розладами потрібно привозити, самі вони рідко йдуть в медичні установи, тому що дуже рідко визнають себе хворими. Так сталося і в нашій історії. 

Олег на комісію не поїхав, а в опікуна не було коштів, щоб замовити для брата транспорт. В лікарів один вердикт — якщо хворий перекомісію не пройшов, значить, вже здоровий. А коли так, то й немає виплати.

Олега зняли з обліку і він втратив свій статус. Руслану припинили виплати як опікуну ще за два роки до Олегової перекомісії.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up