Совеня для RIA

Совеня для RIA

Напередодні Різдва за католицьким обрядом 23 грудня іноваційний центр розвитку дитини “Розумне совеня” виготовив новорічні віночки та іграшки для редакції газети “RIA-Козятин”.

— Ідея виготовлення сувенірів для газети виникла у самих дітей, — розповіла директор центру Юлія. — Вони захотіли подякувати редакції за підтримку обдарових дітей та воїнів на Сході України.

Отож, подарунки ми отримали пречудові, виговлені власноруч від Анастасії Андріюк, Назара Поліщука, Анастасії Собко, Вікторії Малюкіної, Вероніки Подік та Святослава Єдноралюка. Дкуємо, ВАМ, наші підшефні! Бажаємо веселих канікул і новорічних свят!

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта У Козятині працівник СТО вкрав автомобіль клієнта
145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? 145-річчя Козятина та Івана Купала. Як святкуватимуть у Журбинцях? На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up