Совеня для RIA

Совеня для RIA

Напередодні Різдва за католицьким обрядом 23 грудня іноваційний центр розвитку дитини “Розумне совеня” виготовив новорічні віночки та іграшки для редакції газети “RIA-Козятин”.

— Ідея виготовлення сувенірів для газети виникла у самих дітей, — розповіла директор центру Юлія. — Вони захотіли подякувати редакції за підтримку обдарових дітей та воїнів на Сході України.

Отож, подарунки ми отримали пречудові, виговлені власноруч від Анастасії Андріюк, Назара Поліщука, Анастасії Собко, Вікторії Малюкіної, Вероніки Подік та Святослава Єдноралюка. Дкуємо, ВАМ, наші підшефні! Бажаємо веселих канікул і новорічних свят!

 

1
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня
По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс Обмін досвідом: козятинське  залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up