Спортивні здобутки учнів районних шкіл

Пройшла 72 спартакіада серед закладів середньої освіти Козятинського району.

У спортзалах шкіл Широкої Греблі, Дубових Махаринець, Пиковця та Бродецького  визначали кращі команди юнаків та дівчат з волейболу. Які пробилися до фінальної частини, були розбиті на три групи. За підсумками ігор, в першій групі стали призерами такі спортивні колективи: перше місце  — школа села Бродецьке, на другому місці - дівоча команда з Махнівки і юнаки Зозулинецької ЗНВК І-ІІІ ступеня. Третє місце вибороли хлопці Сестринівської школи і дівчата школи-інтернат-гімназії.

У другій групі кращими були волейболісти юнацької команди Йосипівської школи та команда дівчат школи з Дубових Махаринець.

Друге місце у юнаків та дівчат  Білопільської ЗНВК. Третє місце в в другій групі посіли юнаки та дівчата школи села Вівсяники.

Призерами в третій групі стали волейболісти юнацької та дівочої команди Флоріанівської школи. Друге місце в цій групі завоювали юнаки Пиковецької ЗНВК  і школярки з села Пляхової. Замкнули призову трійку дівчата з Кашперівської школи та юнаки Пляхівської ЗНВК.

У обласних зональних змаганнях з волейболу команда юнаків Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. виборола ІІ місце, обігравши команди Липовецького, Вінницького районів, м. Козятина, м. Калинівки, та здобула можливість брати участь у фінальній частині змагань.

Ще один шкільний турнір на першість Козятинського району провели баскетболісти дівчата, які грають в стрітбол. Вони змагалися в двох вікових групах. У старшій групі перше місце посіли дівчата Дубовомахаринецької ЗНВК. Друге — у школярок з Широкої Греблі. Третє місце в баскетболісток Сестринівки.

Цікаво проходили ігри в молодшій групі стрітболісток. У турнірі молодших спортсменок влучання в кошик пальму першості завоювали школярки з Широкої Греблі  На другому місці дубовомахаринецькі баскетболістки. Замкнули призову трійку сестринівські снайперки баскетбольного кошика.

Довідково: Стрітбол, це баскетбол, в якому команди грають на одне кільце, а ще цю гру називають баскетбол 3 Х 3. У стрітболі можуть бути заявлені чотири гравці, тільки троє гравців виходять на майданчик. Ще в цій грі немає кидків, які оцінюються в три очки. Гра триває один період — 10 хвилин. Якщо одна із команд раніше відведеного часу набере 21 очко, гра припиняється.