Спортивний- 2020. Про перемоги і проблеми

Спортивний- 2020. Про перемоги і проблеми
  • Підсумки. Рік, що минає, завдав спортсменам нашого краю чимало потрясінь, які торкнулися їхнього тренувального процесу. Левова частка змагань не відбулася через пандемію. Але для одних спортсменів навіть у таких умовах спортивне життя відновилося, а жіночий футбол практично «вмер»

Чим запам’ятався рік Пацюка у спортивному житті, з нами поділилися спортивні тренери. 

У чоловічому футболі у нас ніби все гаразд. 

– Команда «Моноліт», срібний призер минулорічної першості, і в цьому році, хоч і без фінансової підтримки з боку міської влади, є беззаперечним лідером групи Б, – каже тренер Павло Луцюк. –  Експериментальним складом виступали на Всеукраїнському турнірі команд, які зайняли другі місця в своїх чемпіонатах. У рік наступний команда дивиться з оптимізмом.

Перемоги легкоатлетів

Легкоатлети Володимира Галицького, які прославляють Козятинщину в секторах для стрибків та бігових доріжках, на останніх змаганнях року Кубку Вінницької області з легкої атлетики, незважаючи на травми ведучих спортсменів, виступили достойно. Студент педуніверситету Влад Єгоров стрибнув у висоту на 195 сантиметрів. Вдалою виявилась бігова доріжка критого спорткомплексу «Колос» для Хрестини Коломієць. Вона, з результатом 2 хв. 28 сек перемогла в бігу на 800 метрів. В штовханні ядра срібним призером Кубка області стала Марія Шпатківська. Третє місце і бронзову нагороду у бігові на 1500 метрів здобув Вадим Підручний. Наш молодий талант Кирило Луценко, з результатом 190 см був четвертим серед дорослих спортсменів зі стрибків у висоту.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up