Спортсмени є, а приміщення для них немає

Спортсмени є, а приміщення для них немає
На зустрічі з міським головою по суті нічого не вирішили. Але усі сторони залишилися задоволені
 • Проблема. Інваспортівці з організації «Повір у себе» не мають постійного місця для тренування. Змінювалися міські голови, а проблема тренувань спортсменів з інвалідністю залишається не вирішеною. Чи покращиться ситуація при новій міській голові?

У понеділок, 7 грудня, заручившись групою підтримки в особах дитячого тренера Володимира Синяка, лікаря Леоніда Румберга, радника народного депутата Петра Юрчишина Олега Каменного та матерів дітей з інвалідністю пані Анастасії, Марії й Анни тренер інваспорту Володимир Шульга прийшов на прийом до очільниці Козятинської ОТГ.

— Протягом 11 років я займаюся такою категорією як діти з обмеженими можливостями. Я піднімаю цих дітей і даю їм можливість відчути себе повноцінними у  їхньому житті, і в мене все це виходить. Тільки є велика проблема. Усі ці роки в нас немає постійного залу для тренувань. Ходимо, «колядуємо», просимо й шукаємо спонсорів для функціонування організації інваспорту «Повір у себе». Наша організація, в доброму розумінні цього слова, пережила трьох міських голів і, на жаль, ніхто з них не вирішив питання постійної дислокації спортсменів. Дітям, які повірили в себе й показують хороші результати, ніхто не допоміг. Для звичайних дітей є майже всі умови. Є ДЮСШ, є штат тренерів, а для дітей інваспорту, які прославляють Козятинщину на спортивній арені, немає навіть постійного спортзалу. От прийшли до вас, – звертається тренер до міського голови. – Щоб ви допомогли нам вирішити це питання.

Вислухавши тренера та групу підтримки, міський голова звернулася до матерів дітей з обмеженими можливостями. Хотіла почути від них, яку роль для їхніх дітей відіграє заняття спортом. 

— Ви можете взяти спортивний зал, який вам подобається, – казала Тетяна Єрмолаєва, звертаючись до тренера. – У цьому питанні проблеми не існує. Ви можете в ньому прибирати, топити й доглядати за ним. Проблема в тому, що взяти спортзал на баланс на даний час міська рада не готова. Ми отримали в спадок 28 мільйонів бюджетного боргу. Бюджет – це гроші громади і якщо комусь їх виділити, то від когось їх треба забрати. Школи, чорнобильці, афганці, інші організації, які фінансуються з бюджету міста, також чекають фінансування, – каже очільниця міської ОТГ.

— Гроші на фінансування інваспорту можна знайти. Якщо розібратися, то там багато є тих, від кого гроші можна забрати, –  каже Володимир Синяк.

— Спочатку треба увійти в бюджетний рік, знати, на що ми можемо розраховувати. Я тільки 10 день міський голова, – каже очільниця міста.

Володимир Шульга, який свого часу переніс важку травму й повернувся до звичного життя завдяки спорту, розказав, що хоче написати грантову програму та виграти тендер на фінансування організації. Його пропозицію схвалила як група підтримки, так і міська голова.

Підсумовуючи зустріч із представником інваспорту, міська голова сказала:

— Я вас почула. Діти зараз у зв’язку з карантином поки не тренуються. Тож є можливість питання вивчити, чи це буде окремо інваспорт, чи буде «Повір у себе» в спорті. На що потрібне фінансування – вже пишіть, – звернулася вона до тренера.

Після зустрічі ми поцікавились думкою батьків інваспортівців, чи задоволені вони зустріччю. Марія й Анна сказали:«Ми задоволені тим, що є люди, які не байдужі до долі наших дітей». 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (3)
 • Олексій Істомін

  Нічого не зміниться1Випадкові люди у владі
 • Artur Edu

  Ці фото треба надіслати поліції. Або не вдягнули маску або неправильно носять. Навіщо тоді обмеження та масочний режим???? Не кажу вже про відстань... І це все у державній установі.

  Artur Edu reply Artur Edu

  блондинка на другому фото на те вона й блондинка щоб тупити та не носити маску а інші?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up