Справа Вови на контролі нацполіції

Справа Вови на контролі нацполіції

Резонанс. Рідні та близькі Володимира Авдєєва, 18-річного юнака з Миколаївки, якому поїздом відтяло ноги, впевнені у замаху на вбивство і категорично не згодні з суїцидом чи нещасним випадком. Чому справу передали вінницьким слідчим?

Гучна подія набула неабиякого розголосу. Рідні Вови створили організаційний комітет з боротьби з корупцією в правоохоронних органах та написали лист-звернення до Президента України Володимира Зеленського, в якому просять допомогти розібратися і встановити справедливість.

У поліції розглядають всі версії

— Слідством відкрито кримінальне провадження за статтею 276 частина 2 «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту», — розповідає прес-офіцер обласної поліції Анна Олійник. — Внесена стаття, це попередня кваліфікація, оскільки хлопець отримав травми від травмування поїздом. Обставини в рамках цього провадження з’ясовуються і ми розглядаємо всі версії — від травмування на коліях до того, що його хтось навмисне побив і поклав на ці колії. Поки що (станом на ранок 9 грудня) хлопець не опитаний, тому що він перебуває в реанімації. Після проведення оперативного втручання. Також буде комісійно проведена судово-медична експертиза, яка встановить, якого роду в нього тілесні ушкодження і їх характер. Крім того, слідством встановлюються всі учасники, всі можливі свідки, очевидці події, відтворюється хронологія того дня. Їх всіх опитують із застосування поліграфа. Тобто, та компанія, в якій він відпочивав, ті хлопці, на яких вказує сім’я потерпілого, вся інформація, яка була викладена і в соціальних мережах — все перевіряється. Якщо нами будуть встановлені обставини, які свідчать, що, наприклад, там був чийсь умисел, тоді буде змінена кваліфікація злочину. Але поки що про це  рано говорити, адже попереду ще багато слідчих дій. 

За словами прес-офіцера, для того, щоб слідство було максимально об'єктивне і неупереджене, його передали на контроль слідчому управлінню. 

—  У батьків були претензії та сумніви і вони цілком виправдані, — продовжує Анна Олійник. — В них така трагедія і ми співчуваємо цій родині. Наше головне завдання —  встановити правду. Справу взяв на особистий контроль начальник ГУ Національної поліції. До речі, з батьком потерпілого особисто зустрічався і керівник нашого слідчого управління Олександр Солдатов.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up