Справи чотирьох порушників карантину дійшли до суду

Справи чотирьох порушників карантину дійшли до суду

Відбулося ще чотири засідання у справах порушення норм карантину. Без засобів індивідуального захисту застали працівників трьох магазинів та кафе.

Поліція 24 червня завітала до магазину «Колосок» о 18:05 і побачила, що продавець на робочому місці без засобів індивідуального захисту. На суді жінка пояснила, що магазин працює до 18-ої, тому на той момент вона торгівлю не здійснювала.

Коли продавчиня зачинила магазин, вона зустріла листоношу і мала повернути їй квитанції. Саме тому жінка повернулася до магазину, де її і застали правоохоронці.

Наступного дня працівники поліції зафіксували ще один випадок порушення карантину. О 18 годині у магазині «Гастроном» продавчиня теж не мала засобів індивідуального захисту. Але людей не було і магазин вона збиралася зачиняти.

А 26 червня правоохоронці о 22:45 завітали до продуктового магазину у приміщенні колишнього ресторану «Козятин». Продавчиня теж була без засобів індивідуального захисту. На суді жінка пояснила, що відвідувачів на той момент не було і вона спустила маску для того, аби попити кави.

Зауважимо, що це вже не вперше працівників саме цього магазину застають на робочому місці без маски. У червні ми спільно з представниками держпродспоживслужби та поліції ходили в рейди і перевіряли магазини, кафе, перукарні та ринки. Під час однієї з таких перевірок зайшли до магазину на Пилипа Орлика. Продавчиня була без маски. Коли представник держпродспоживслужби Оксана Бенеденчук запитала дівчину, де її засоби індивідуального захисту, продавчиня відчинила шухляду і почала шукати маску.

Держпроспоживсдужба завітала до магазину на Пилипа Орлика. Продавчиня була без маски

Суд вирішив не призначати штраф нікому з порушників карантину і обмежився усним зауваженням.

Ще одне порушення зафіксували у магазині-кафе «Тинок». Але справу повернули поліції на доопрацювання, тому що до матеріалів не додали відео-підтвердження. Наступне засідання з цієї справи відбудеться через два тижні — 28 серпня.

Нагадаємо, першу справу про порушення карантину розглядали 16 квітня. Поліція застала на робочому місці без засобів індивідуального захисту менеджера-продавця одного з будівельних магазинів. Повторне засідання відбулося 25 травня. Але справу вирішили закрити через відсутність складу правопорушення, тому що власник магазину не попередив працівника про закриття магазину на час карантину. Детальніше про це читайте тут.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up