Стартував чемпіонат на «Кубок героїв АТО»

Напередодні травневих свят у Вінниці на стадіоні спорткомплексу «Нива» розпочався третій сезон 2017 року Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на «Кубок героїв АТО». Матчі регулярного чемпіонату з футболу розпочалися серед шести команд групи «Центр».Змагання такого характеру слугують психологічною та фізичною реабілітацією.

 

Стартував чемпіонат на «Кубок героїв АТО»

На урочисте відкриття, яке супроводжував військовий духовий  оркестр полку оперативного призначення 3028, завітали президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України» і Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін та інші організатори.

 Для тренувань та гідних виступів на турнірі усім  командам-учасницям було надано по 10 футбольних м’ячів.

Після урочистого підняття державного прапора і хвилини мовчання на честь загиблих бійців на старт вийшли команди «Ягуар» (Калинівка), «СК 3-й полк»  (Кропивницький), «Кремінь-АТО» (Кременчук, Полтавська область), «Дика качка» (штаб Повітряних сил України, Вінниця), команда «Імпульс» частини А-0707 ЗСУ  з Гайсина, «Могилів–Подільський АТО» (Могилів-Подільський).

Віктор Цибульський, майор

 

 
Коментарі

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up