Стартував чемпіонат на «Кубок героїв АТО»

Стартував чемпіонат на «Кубок героїв АТО»

Напередодні травневих свят у Вінниці на стадіоні спорткомплексу «Нива» розпочався третій сезон 2017 року Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на «Кубок героїв АТО». Матчі регулярного чемпіонату з футболу розпочалися серед шести команд групи «Центр».Змагання такого характеру слугують психологічною та фізичною реабілітацією.

 

На урочисте відкриття, яке супроводжував військовий духовий  оркестр полку оперативного призначення 3028, завітали президент Федерації футболу учасників АТО Руслан Руденко, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України» і Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін та інші організатори.

 Для тренувань та гідних виступів на турнірі усім  командам-учасницям було надано по 10 футбольних м’ячів.

Після урочистого підняття державного прапора і хвилини мовчання на честь загиблих бійців на старт вийшли команди «Ягуар» (Калинівка), «СК 3-й полк»  (Кропивницький), «Кремінь-АТО» (Кременчук, Полтавська область), «Дика качка» (штаб Повітряних сил України, Вінниця), команда «Імпульс» частини А-0707 ЗСУ  з Гайсина, «Могилів–Подільський АТО» (Могилів-Подільський).

Віктор Цибульський, майор

 

 
0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up