Стипендія від мера Козятина збільшилась вдвічі — 500 грн

Стипендія від мера Козятина збільшилась вдвічі — 500 грн

У Козятині призначають стипендій міської ради творчо обдарованим дітям та молоді – переможцям конкурсів, змагань, олімпіад різних рівнів (інформація взята з офіційного сайту міської ради)

У 2018 – 2019 навчальному році призначено 26-ом юним козятинчанам, які мають значні досягнення в галузях навчання, спорту, культури та мистецтва.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому наприкінці минулого року міський голова вніс пропозицію збільшити розмір стипендій. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали Олександра Пузира. Отож, до кінця 2018 року стипендіати щомісяця протягом навчального року отримували по 250 гривень, а з початку 2019 – ця сума становить 500 грн.

Призначення стипендій – це, насамперед, визнання високих здобутків юних козятинчан, що прославляють наше місто, поштовх до розвитку їх творчого потенціалу, самореалізації та самовдосконалення, а також стимулювання творчо обдарованих дітей, учнівської молоді та їх творчих керівників. Імена ж стипендіатів назавжди залишаються в літописі досягнень молодіжного руху міста.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up