Сто днів як за партами: показали, чого навчилися

Сто днів як за партами: показали, чого навчилися
Завершальний аккорд звітно-артистичного шоу першокласників першого Б класу
  • У вівторок, 17 грудня в актовій залі школи № 5 відбувся урок звітно-театрального дійства. В ролі артистів виступили наймолодші учні школи, які влилися в шкільну сім’ю 1-го вересня цього року. Вони перед присутніми показували, чого вони навчилися за сто днів перебуваючи в школі. Головними дійовими особами такого уроку виступили учні 1-го Б класу. А їхніми екзаменаторами були учні старших класів, педагоги, батьки школярів та гості школи.

З самого початку з вступним словом звернулася до присутніх класний керівник Наталія Невінська.

— Сьогодні у нас 100 днів в стінах рідної школи, — сказала вона. — Минає час, спливає швидко.  Від 1-го вересня наші дітки подорослішали, підросли, стали самостійнішими. Сьогодні наш перший виступ на сцені. Просимо не засуджувати нас тому, що це дебют і ми дуже-дуже хвилюємося. Просимо підтримати нас тому, що ваша підтримка для нас дуже важлива.

Після того, як маленькі артисти переконалися, що судді не дуже строгі, почали свій виступ. Вони розказували вірші переважно шкільної тематики. Відхилилась від шкільної теми Маша, яка побажала всім батькам жити до 100 років. Таке побажання батькам сподобалось, тільки, мабуть, стане можливим при президентові Денису Малюкіну, який через 11 років вступить до ВНЗ і вивчиться на президента. У всякому разі, з його виступу стало відомо, що така мрія у нього є.

Прочитавши віршовані твори, першокласники, утворивши коло, взялися до імпровізації танцю. По завершенні мистецького заходу маленькі артисти сіли в залі біля батьків і стали переглядати документальний фільм свого перебування в школі

Дмитро Артемчук

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up