«Сто відсотків підпал, вогнище розходилось з багатьох місць»

«Сто відсотків підпал, вогнище розходилось з багатьох місць»

У четвер, 11 листопада було вітряно і відчутно дуло з півдня. Будучи поблизу «Циганського хутора» помітили, що в районі Махаринецької залізничної станції сильне задимлення. Вирішили перевірити, що сталось

Коли ми добралися до місця підпалу, а те, що це підпал пізніше підтвердив майстер лісового господарства обходу № 2 Микола Лук’янюк, зателефонували керівництву урочища «Сестринівська». Нам повідомили, що лісник обходу з своїми помічниками вже їдуть туди. А за якусь мить ми вже з ними віталися.

Майстер обходу № 2 Микола Лук’янюк, Віктор Літвінчук та Іван Похальчук приїхали гасити вогнище за повідомленням небайдужих до природи громадян. Приїхали вчасно, вогнище тільки добиралося до перших дерев. Саме звідти працівники лісу почали збивати язики полум’я хлопушками. Хлопушка це пристрій, який змайстрували в Козятинському лісництві. В руках спеціаліста вона дуже ефективна, якщо язики полум’я не настільки великі і людина має можливість наблизитись до вогню. Працівників лісу приїхало троє, а взяли з собою 5 хлопушок. Як пояснив майстер лісового господарства вони завжди беруть хлопушки з запасом, тому що завжди знаходять підтримку серед людей. Спробували й ми полум’я збивати хлопушкою та зрозуміли, що кожен є майстром у своїй справі. Щоб потренуватись може й у нас виходило б так, як у представників лісу. А з першого разу у нас вийшло так, як у Віктора Ющенка в Чернігівському лісі в період його президентства. Правда з тією відмінністю, що тодішній президент заважав гасінню пожежі. Ми нікому не заважали і не фотографувалися для картинки.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:15 Зеленський пропонує продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію до 23 серпня 13:30 Створюють дизайнерські екосумки, щоб допомогти українцям 12:59 Тетяна Єрмолаєва про соцвиплати: «Дозволу на проплату немає. Поруч громадам провели, їм повезло» 12:14 У «Чистому місті» складна ситуація із сплатою за вивіз сміття. Вірні реквізити Від читача 23:18 Проросійські символи на рекламних баннерах в Козятині 10:06 Замайоріли у вишиванках: підбірка фото з соцмереж козятинчан у національному вбранні photo_camera 09:41 Знищили ворожий бомбардувальник, крилату ракету та бронетехніку: оперативна інформація по регіонах 09:00 «Ніхто нікуди не тікає. В теробороні настрій бойовий» 08:09 Якщо сильно пахне бузок — буде дощ: про свята, прикмети та заборони 19 травня 18:03 ЗНО-2022: в нашій області зареєстрували майже 17 тисяч абітурієнтів 16:56 До Козятинської громади приїхала допомога від місії ООН photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up